Asertywność

Asertywność

Znaczna część kłopotów w naszym życiu wynika z wpływów innych ludzi. Toksyczne relacje, negatywne wpływy z otoczenia, złorzeczenia i klątwy – prędzej czy później trzeba poznać sposoby ochrony przed nimi.

Warto poznać dwie techniki: Tarcza i Mudra Krokodyla.

Tarcza

To jedna z najlepszych mudr, jest przydatna dla każdego.

Zagęszcza naszą osobistą energie, stajemy się bardziej konkretni, nasza energia jest mniej przepuszczalna dla obcych. Również nasze szkodliwe emocje i wzorce staja się bardziej widoczne, dzięki czemu można coś z nimi zrobić. Medytuje się z tą mudrą by oddzielić to co własne, od tego co innych. Również pomysły marzenia i plany, od wizji jakie ktoś ma na nasz temat.

http://domprzestrzeni.pl/wp-content/uploads/mudra-szambala-tarcza1.jpg

Mudra Krokodyla

Jednymi z najtrudniejszych rzeczy w rozwoju osobistym są relacje z rodzicami. Dotyczy to wielu aspektów życia.

Ale szczególnie jest to obserwowalne w energii nerek – np. jedna nerka słabsza – wsparcie od jednego z rodziców słabsze. Kiedy jakiś blok którzy jest przepracowywany jest  silnie związany z rodzicami, mogą nas boleć nerki/kręgosłup na tej wysokości. Żeby ten proces przebiegał szybciej, polecam tę mudrę.

Składanie >>

Mudra właściwa którą się trzyma przez jakiś czas >>

Poćwicz te gesty przez 2-3 dni po 10-20 minut po czym zarezerwuj sesję. Będziemy czyścili energię i zabezpieczali ją przed wrogimi wpływami.

http://scalenieduszy.pl/zarezerwuj/

(najlepiej utrzymywać rytm sesji co 7-8 dni)

Bartosz Kazibudzki

Dodaj komentarz